O hodowli

Amigodevon – przyjaciel Devon. Nazwa naszej hodowli powstała z myślą o tym aby z naszego domu wychodziły Devonki będące najlepszym przyjacielem człowieka. Nasza hodowla specjalizuje się w kotach „NA KOLANKA”, które będą odzwierciedlały dokładnie te cechy dla których chcecie kupić właśnie Devona, a nie przepięknie ofutrzone Persy, Ragdolle czy inne kocie piękności.

Nasza rodzina składa się z 5 kotów, w tym jedna, cudowna Jaga (Niunioland.pl) która była przyczyną rozpoczęcia przez nas przygody z prowadzeniem hodowli. Nie utrzymujemy się z niej, to tylko hobby, którym zajmujemy się równocześnie z regularną pracą. Jesteśmy rodziną, kochamy się, dajemy sobie miłość każdego dnia.

Nasze koty nie żyją w osobnych pomieszczeniach ale z nami. Wyznaczamy pewne granice oczywiście ale wszystko robimy razem. To cudowne kiedy wstajesz otwierasz drzwi sypialni a pod nimi siedzi cała piątka i patrzy na ciebie merda ogonami i biegnie wraz z tobą na espresso, a przy okazji saszetkę z łososiem lub indykiem … 😊 To cudowne kiedy wołasz Devonka po imieniu, a on w tym samym momencie leci do ciebie mrucząc, siada wyciąga łapki żebyś go wzięła na rączki, jak kiedyś mój mały synek. Takie są Devony z naszej hodowli.

Mała hodowla ma też mniejsze ryzyko chorób. O zdrowie naszych podopiecznych dba wspaniała klinika Wibrys w Krakowie. 

Zapraszam na stronkę devonio.pl Jest tam sporo ciekawych rzeczy dotyczących devonów. Jeśłi chcesz kupić kotka z naszej hodowli zadzwoń do nas, porozmawiamy i poznamy się trochę lepiej. Odpowiemy na Wasze pytania i rozwiejemy wątpliwości, a Wy upewnicie się że Devon Rex to dobry wybór.

Do usłyszenia...

Mała Ines