Nowości
 • Nowy miot

  Dostępny jest kocurek Sicario 

  ur. 02.08.2019 r.

  M: Lejla Amigodevon.pl
  F: CH Kristal Romeo.ua

   

Wizyt
Dzisiaj: 1Wszystkich: 13096

O nas

Dom pełen zwierząt to dom pełen miłości i ciepła. Taka właśnie jest nasza mała domowa hodowla. W samym sercu Krakowa mieszkamy sobie my i nasze devonki i jesteśmy po prostu zwyczajną rodziną.

Nasza hodowla zarejestrowana jest w międzynarodowej organizacji felinologicznej FIFe, jesteśmy członkami klubu Cat Club Feniks, który działa pod patronatem PFF Felis Polonia.

Nasza hodowla jest wolna od Felv i Fiv. Nasze koty są pod stałą opieką sprawdzonej i niezawodnej przychodni weterynaryjnej Wibrys w Krakowie.

Wszystkie kocięta, które opuszczą naszą hodowlę, otrzymują komplet dokumentów w postaci rodowodu oraz książeczki zdrowia, są dwukrotnie zaszczepione i odrobaczone oraz zachipowane. Każdy kotek otrzymuje wyprawkę. W razie potrzeby bardzo chętnie służymy radą i pomocą.

Ponieważ ważne jest dla nas zapewnienie dobrego życia naszym kociakom zapraszamy potencjalnych kupców do odwiedzin w naszym domu. Przy filiżance dobrej kawy lub herbaty odpowiemy na Państwa pytania, a Państwo poznacie przyszłego członka Waszej rodziny.

Alergików zapraszamy także, bo wbrew powszechnej opinii, devonki niektórych jednak uczulają.